PEGA System Architect.

Kraków / remote

Cześć!

Nazywamy się People More bowiem traktujemy naszych współpracowników z szacunkiem ale również dlatego, że projekty przy których pracujemy są dla ludzi i powinny być łatwe oraz przyjemne w użyciu. Jesteśmy technologiczni ale patrzymy szerzej :)

People More istnieje już ponad cztery lata i wywodzi się z jednej z najstarszych agencji interaktywnych w kraju - Insignia. Spółkę tworzą osoby z ogromnym zapleczem klientów w kraju i zagranicą dla których budujemy projekty od zera (UX, UI, frontend, backend, mobile) lub w części. Tworzymy bezpośrednio dla naszych klientów jak również wspieramy naszych partnerów w pracy nad własnymi rozwiązaniami. Gwarantujemy tym samym bogaty wachlarz projektów i możliwość ich zmian! Pracujemy z klientami z całego świata.

Do projektu naszego bezpośredniego klienta z branży finansowej poszukujemy PEGA System Architect.

O projekcie i zadaniach:

  • Konfiguracja oprogramowania na platformie PEGA 8.x
  • Tłumaczenie potrzeb biznesowych na rozwiązania systemowe w PEGA
  • Projektowanie, tworzenie, modelowanie nowych funkcjonalności i procesów w PEGA
  • Koordynacja testów i procesu akceptacji z użytkownikami końcowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji dot. wdrożonych rozwiązań

W praktyce poszukujemy u Ciebie:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy z PEGA
  • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania przy wsparciu PEGA
  • Mile widziana certyfikacja Senior System Architect (PCSSA)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
  • Doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java (Java SE 8)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy aplikacji webowych (HTML, XML, JavaScript) oraz serwisów (SOAP, REST), a także praca w segmencie usług finansowych
  • Znajomość j. angielskiego i języka polskiego
  • Zdolność do dostarczania projektów pod minimalnym nadzorem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów

O nas / co oferujemy:

  • Jesteśmy otwarci, szczerzy i rozwiązujemy problemy zamiast je generować.
  • Może to oczywiste ale naprawdę szanujemy pracowników i współpracowników. My też byliśmy programistami i cenimy tę pracę! Niewielki zespół
  • Międzynarodowe środowisko i projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Szkolenia
  • Pracę 100% remote (chyba, że wolisz inaczej)

Posiadamy biuro blisko Centrum Krakowa ale jeśli chcesz pracować zdalnie - nie ma problemu. Jesteśmy nastawieni na pracę hybrydową oraz full remote. Jak dla nas możesz być gdziekolwiek :)

Jeśli nie jesteś przekonany/przekonana czy spełniasz wymogi - aplikuj - porozmawiamy i szczerze odpowiemy.

What does the recruitment process look like?

A friendly initial interview
[REMOTELY]
A technical talk
[REMOTELY]
The decision to work together!
[POSITIVELY :)]

location

b2b

do negocjacji

Employment contract